chrome firefox opera safari iexplorer

Український режисер отримав нагороду на міжнародному кінофестивалі

11 липня 2013 о 14:30

Фільм Олександра Балагури «Час життя об'єкта в кадрі» отримав нагороду на Міжнародному фестивалі документального кіно в Марселі спеціальну відзнаку журі.

Про це йдеться на сайті фестивалю.

Стрічка «Час життя об'єкта в кадрі» є експериментальним документальним фільмом режисера і сценариста Олександра Балагури. Співавтором сценарію виступила й продюсерка фільму Світлана Зінов’єва.

Як відомо, у 2011 році короткометражний фільм «Крос» української режисерки Марини Вроди отримав «Золоту пальмову гілку» цьогорічного Каннського кінофестивалю.

Крім того, два роки поспіль у конкурсній програмі Берлінале брали участь короткометражні роботи Мирослава Слабошпицького «Діагноз» (2009) та «Глухота» (2010), а 2008 року в конкурс Роттердамського кінофестивалю потрапив фільм Ігора Подольчака «Меніни».

Фільм Мирослава Слабошпицького «Ядерні відходи» отримав «срібного леопарда» на фестивалі у Локарно.

У липні 2012 року фільм українського режисера Єви Нейман «Будинок з башточкою» здобув нагороду на фестивалі у Карлових Варах.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути