chrome firefox opera safari iexplorer

МОЗ розвиватиме в Україні китайську медицину

24 вересня 2013 о 15:02

МОЗ хоче відкрити лікувально-діагностичний центр китайської медицини, а також запровадити науку про «виховання життя».

Про це «Коментарям» повідомили в Міністерстві охорони здоров´я.

За інформацією відомства, заступник міністра охорони здоров´я України Роман Богачов зустрівся з головою Державної адміністрації традиційної китайської медицини Китайської народної республіки Ванг Гуоцяном. Зустріч відбулася в рамках робочої поїздки української урядової делегації до КНР, яку очолював перший віце-прем´єр Сергій Арбузов.

За інформацією МОЗ, в рамках зустрічі обговорювалося питання активізації співпраці двох країн у сфері охорони здоров´я.

«Зокрема, розглядалася перспектива створення в Україні лікувально-діагностичного центру традиційної китайської медицини ( ТКМ). Адже ТКМ сьогодні розглядається як частина науки про «виховання життя», куди, крім медицини, входять різні методи психофізіологічних практик, дієтологія зокрема. Сьогодні ТКМ позиціонується урядом Китаю як національне надбання, символ країни і наукова дисципліна», — розповіли в МОЗ.

Серед усього іншого, програма розвитку стратегічного партнерства України і КНР в медицині передбачає залучення китайських спеціалістів та обмін досвідом між медичними фахівцями обох країн.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути