chrome firefox opera safari iexplorer

На Полтавщині пройде перший фестиваль «Ножових майстрів»

20 вересня 2013 о 09:36

З 20 по 22 вересня у Миргороді Полтавської області відбудеться перший український фестиваль «Ножових майстрів». Кращі команди ковалів України продемонструють свою майстерність та створять у подарунок місту сонячний годинник.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Офіційне відкриття фестивалю пройде 21 вересня о 10.00. Свято відбудеться навпроти Вічного вогню у парковій зоні на березі річки Хорол», — інформує відомство.

Кожен гість фестивалю зможе спробувати себе в ковальській справі під наглядом майстра. Будуть проведені різноманітні майстер-класи, зокрема, з кування дамаської сталі, з виготовлення ексклюзивних мисливських ножів, по роботі зі шкірою.

У рамках фестивалю також відбудеться шабельний турнір та бої реконструкторів військово-історичного клубу «Росичі», де найсміливіші глядачі зможуть повправлятися у володінні мечем.

Гостям фестивалю запропонують переглянути показові виступи майстрів айкідо та змагання з таїландського боксу. Все це супроводжуватимуть виступи колективів народної самодіяльності.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути