chrome firefox opera safari iexplorer

У Печерському ландшафтному парку триває дивовижна виставка квітів

06 вересня 2013 о 10:22

Дізнатися усі «квіткові» секрети можна у Печерському ландшафтному парку, де в ці дні проходить 58-а щорічна виставка квітів. Гості виставки зможуть побачити і «Море казкових мрій», і «Солодкі сни» і навіть «Політ до мрії», створені з живих рослин. 

У перші дні роботи виставки її відвідали тисячі киян та гостей міста. Одна з найпопулярніших експозицій — «Романтичний сад Raffaello», створений професійними флористами. Тут встановлено унікальний романтичний символ — білосніжні гойдалки, повиті плющем та квітами. Вони затишно розмістилися в квітковому саду з елегантним фонтаном і ніжними квітковими композиціями. 

На створення цієї експозиції флористів надихнула краса і глибокий символізм бутоньєрки, кожна квітка в якій наділена особливим змістом. Ще здавна наявність маленького букетика в петлиці у молодої людини означало, що його серце зайняте, а бутоньєрку йому підносила його дама серця.

Дізнатися більше про значення квітів, а також почути романтичні історії, пов'язані з ними, можна відвідавши майстер-класи біля експозиції Романтичний сад на вихідних з 11.00 до 19.00. Професійні флористи також навчать киян власноруч створити романтичний букетик з живих квітів для коханої людини. 

«Проведення таких майстер-класів — це можливість спрямувати погляд людини на красу, і в той же час відкрити в собі нові творчі здібності, — розповідає флорист Аріна Полякова. — Важливо показати напрямок, щоб побачити природу в іншому ракурсі: кожен листочок, кожна гілочка можуть зіграти певну роль у нашому житті». 

Виставка квітів у Печерському ландшафтному парку буде радувати киян та гостей столиці до 15 вересня 2013 року.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути