chrome firefox opera safari iexplorer

Українські військові зможуть тимчасово блокувати мобільний зв'язок

20 вересня 2013 о 16:11

З такою ініціативою виступила Держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації України, повідомляє «Капітал».

До особливо важливих заходів відомство планує віднести також питанія зразків озброєння, антитерористичні операції, ліквідацію наслідків НС, а також забезпечення урядовим зв'язком вищих посадових осіб криїни.

Українська національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації ідею адміністрації не підтримує. За словами члена комісії Олени Уласенко, «список причин, за якими можна буде обмежувати роботу передавачів, надто широкий і невизначений».

Стільникові оператори також з насторогою ставляться до нової ініціативи українського регулятора зв'язку. «При вилученні комерційних діапазонів частот у випробувальних або інших цілях є ризики того, що багато абонентів не зможуть додзвонитися», — говорить директор з корпоративних зв'язків компанії «Київстар» Михайло Шуранов.

Джерело: iPress.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути