chrome firefox opera safari iexplorer

Завдяки новій угоді більше людей можуть безкоштовно отримати візу до Польщі

03 вересня 2013 о 14:07

Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку пані Беата Бживчи розповіла ЧЕТВЕРТІЙ ВЛАДІ, що візу отримати зараз простіше.

— Коли ми підписали нову угоду між Європейським Союзом і Україною, велика кількість людей може отримати візу, більше людей може отримати візу безкоштовно. Перелік документів, щоб отримати візу зменшився, — зазначила пані Беата Бживчи.

За словами Беати Бживчи, безкоштовну візу можна оформити через категорію VIP. Є категорія клієнтів, які можуть реєструвати анкету через консульство Репсубліки Польща у Луцьку в цій категорії. Це стосується представників влади, релігійних, громадських організацій, журналістів, а також дітей і дорослих по культурному обміну і міському партнерству.

Генеральний консул Республіки Польща у Луцьку Беата Бживчи зауважила, що біля консульства великих черг немає.

— — Раз в тиждень ми відкриваємо нові місця, щоб зареєструвати анкету на сайті. Якщо хтось хоче безпосередньо в консульстві, то має увійти на сайт і зареєструвати анкету таких категорій, як VIP, власника карти поляка, представника польських організацій, VIP-персони та інші.

— — Те, що є «Візовий сервіс центр» — це полегшило роботу консульства?

— — Для нас краще, що є «Візовий сервіс центр». Тому, що якби до нас приходило по 600-700 чи 800 людей, ми б не могли підготувати візи протягом десяти днів, в угоді записано, що ми за 10 днів маємо підготувати візи, — каже Беата Бживчи.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути