chrome firefox opera safari iexplorer

Для подорожі із пересадкою потягами тепер діє єдиний залізничний квиток

02 жовтня 2013 о 21:15

З 1-го жовтня можна оформлювати поїздку з однією пересадкою на одному бланку.

Про це йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

Наприклад, якщо пасажир планує поїздку з Донецька до Львова з пересадкою у Києві, він може оформити два квитка на одному бланку.

При оформленні проїзного документа на одному бланку з пересадкою, касир зобов’язаний узгодити з пасажиром інтервал між часом прибуття поїзда та часом його відправлення із станції, де здійснюватиметься пересадка.

Крім цього, пересадка на інший поїзд має бути здійснена не пізніше 10 діб після прибуття пасажира на пересадочну станцію.

Пасажири при купівлі одного квитка на поїздку з пересадкою сплачуватимуть вартість проїзду та один комісійний збір – 12,5 грн. Пропозиція актуальна на поїзди внутрішнього сполучення.

Повернути квитки оформлені на одному бланку можна на загальних умовах. Так, у разі припинення подорожі пасажир повинен не пізніше однієї години після відправлення поїзда звернутися до залізничної каси щоб отримати кошти за непрослідувану відстань.

Плата за послугу з повернення квитків стягуватиметься за кожну нездійснену поїздку.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути