chrome firefox opera safari iexplorer

Простий вчитель розкритикував нові підручники у присутності Табачника

24 жовтня 2013 о 11:00

Вчора відбулися парламентські слухання щодо проблем середньої освіти. Ретельно відібрані освітяни гучно плескали Табачнику. ”Парламентські слухання щодо проблем середньої освіти. Жодного вільного місця в залі і на балконах. І півтори камери. Журналістам це не цікаво? Всі шукають Маркова?” – пише у соцмережі учасниця слухань.

Вона ж відмітила єдиного вчителя, що наважився виступити проти загального протокольного тону засідання: “Це Анатолій Шванц, методист з іноземних мов з Бориспільського району. Єдиний вчитель, який наважився на парламентських слуханнях сказати правду про нові поспіхом зроблені підручники: “В одному з підручників англійської мови для 1 класу загальноосвітніх шкіл на ста сторінках можна нарахувати близько півсотні помилок і недоречностей. У підручнику для 2 класу ці помилки дбайливо збережені і доповнені новими”.

І ще одна цитата з його виступу: “Напевно, краще було б на кілька років пізніше запровадити нові державні стандарти і навчальні програми , аніж змушувати школи працювати за неякісними підручниками”. Ви б бачили як на нього накинувся наступний же провладний виступаючий!”.

Джерело: socportal.info
Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути