chrome firefox opera safari iexplorer

У Шенгенській зоні нові правила

10 жовтня 2013 о 11:48

Перебування на території країн Шенгенської угоди з закордонним паспортом десятирічної давності забороняється, пише svitua.org.

З 18 жовтня вступають в силу зміни до статті 5 Шенгенського прикордонного кодексу. Нові зміни передбачають, що іноземці, які перебувають на території країн Шенгенської угоди з закордонним паспортом, який був виданий більше десяти років тому, не матимуть права перебувати з ним на території країн Шенгенської угоди.

Для громадяни України, які проживають в одній із країн Шенгенської угоди та мають дозвіл на перебування та закордонні паспорти з подовженим терміном дії (тобто такі, що були видані більше десяти років тому назад) позбавляються права поїхати, наприклад, у відрядження чи відпустку до інших країн Шенгенської угоди.

Для Українців які мешкають, та перебувають закордоном і мають дозвіл на перебування та закордонні паспорти з подовженим терміном дії, унеможливлюється подорожі до інших країн Шенгенської угоди.

Джерело: ПІК
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути