chrome firefox opera safari iexplorer

Українець переміг на Чемпіонаті світу з фехтування серед ветеранів

07 жовтня 2013 о 15:13

На Чемпіонаті світу з фехтування серед ветеранів, який відбувся в болгарському місті Варна, український шпажист Володимир Соколов завоював звання найсильнішого фехтувальника планети в категорії спортсменів у віці від 50 років і більше, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Національної федерації фехтування України.

На шляху до фіналу українець послідовно обіграв голландця Пауля Ван Дер Берга (10:6), американця Тімоті Гласс (10:2), італійців Фабіо Франчі (10:7) і Коссімо Ферро (10:6), а в золотому матчі узяв гору над французом Філіппом Коні (10:6).

Чемпіон світу 2012 року Роман Семикоз цього разу завершив свій виступ у 1/8 фіналу. Саме на цій стадії змагань Роман не впорався з Коссімо Ферро, поступившись останньому з рахунком 5:10.

Зазначимо, що цього року за нагороди Чемпіонату світу у віковій категорії 50+ боролося 73 спортсмени з 20 країн світу.

«Буквально в кроці від медалі зупинився шабліст Василь Шуберт. Усього одного удару не вистачило українцеві до потрапляння у четвірку найсильніших фехтувальників на шаблях у категорії 70 років і більше. З рахунком 9:10 Василь у чвертьфіналі поступився американці Рею Секстону», — йдеться у повідомлені.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Спорт в Україні

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути