chrome firefox opera safari iexplorer

Українські роботодавці почали набирати на роботу молодь без досвіду

15 жовтня 2013 о 11:07

Компанії шукають студентів, не зіпсованих трудовими відносинами, і самі їх навчають

Українські роботодавці вирішили брати на роботу молодь 20-30 років без досвіду. Так, якщо раніше компанії шукали людей, які працювали до цього не менше трьох років, то зараз користуються популярністю студенти.

— Є компанії (причому як вітчизняні, так і іноземні), які шукають людей, не зіпсованих трудовими відносинами. Тих, кого вони зможуть виростити під себе, — повідомив «Вестям» виконавчий директор Асоціації професіоналів по управлінню персоналом HRFORUM Андрій Ніколов.

Роботодавці організовують для своїх співробітників навчальні курси та тренінги.

— Це можуть бути запрошені викладачі або фахівці, які багато чого досягли в своїй галузі. Стажують нових співробітників, а старим підвищують кваліфікацію. Наприклад, у IT-компаніях люди просто по колу ходять на такі курси, тому що їм потрібно постійно підвищувати свій рівень, — зазначила представник Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна Уляна Ходоровська.

Варто зазначити, що нині посилюється співпраця між великими компаніями і вишами.

— Представники великих фірм звуть студентів на стажування, а кращих забирають на роботу. Думаю, що ця тенденція може поширитися навіть на школи, — каже Ніколов.

Таким чином, в Україні зростає кількість молодих начальників. Компанії воліють віддавати керівні посади своїм, а не найманим працівникам. Крім того, зараз на українському ринку праці все більше цінуються універсальні працівники, які крім своєї спеціалізації, щонайменше добре орієнтуються в інтернеті, знають англійську та хоча б початковий рівень графічних навичок.

За словами експертів, роботодавці в свою чергу, щоб утримати співробітників, використовують їх нематеріальне мотивування.

— Підвищувати зарплату — це само собою, але шукають й інші стимули. У хід йдуть гнучкий графік, скасування дрес-коду, гарний офіс, цікаві корпоративи, запрошення психотерапевтів, — говорить Ходоровська.

Джерело: http://vidido.ua/
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути