chrome firefox opera safari iexplorer

У столичному театрі знову бунт. Цього разу проти змін, які пропонує Троїцький

18 листопада 2013 о 13:04

Частина трупи Київського муніципального театру опери і балету для дітей виступила проти призначення Владислава Троїцького художнім керівником театру.

Цю інформацію кореспонденту Української правди. Життя підтвердили у інформаційній службі театру.

«Трупу театру не влаштовують ті зміни, які пропонує здійснити новий художній керівник», — повідомила керівник інформаційної служби Василина Боровик, відмовившись надати деталі.

У вікдритому листі проти керівництва театром Троїцького свої підписи поставили 295 осіб із 374 членів трупи.

На ранок понеділка рішення щодо Троїцького ще немає. Він і досі є художнім керівником театру.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що з посади художнього керівника театру пішов Раду Поклітару. За його словами, він залишив Київський музичний театр за власним бажанням, адже йому не вистачало часу на керівництво ним. Тоді на його місце було призначено Владислава Троїцького.

Нещодавно Влад Троїцький також заявив про свої плани щодо театру. Зокрема, він розповів, що хоче провести на новому місці реформи, перетворивши театр в головний столичний майданчик сучасної хореографії та опери. Троїцький зізнався тоді, що хоче подолати недовіру колективу до нового, до творчих пошуків. Він казав, що в трупі вже є люди, які готові до експериментів, але будуть залучатися і нові творчі особистості: «Нікого виганяти не буду. Ті люди, які хочуть щось робити, будуть робити. Хто не хоче, з тими будемо прощатися».

У планах Троїцького було перейменування Дитячого муніципального театру. Він хотів зробити його «​​Центром Сковороди» («оскільки нинішню повну назву неможливо вимовити»).

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути