chrome firefox opera safari iexplorer

Суд заборонив до 8 березня мітингувати на Майдані і в Маріїнському парку

15 січня 2014 о 15:06

Проведення акцій протесту в центрі Києва створює загрозу національній безпеці, громадському порядку та правам і свободам громадян, вважає позивач.

 

Евромайдан

Євромайдан

 

Окружний адміністративний суд Києва ухвалив рішення заборонити мітинги у центрі Києва та на прилеглих вулицях до 8 березня 2014 року. У рішенні суду, оприлюдненому в Єдиному реєстрі судових рішень, йдеться, що позов з приводу заборони мітингів подала Київська держадміністрація.

Відповідачами за позовом є депутатська фракція партії «УДАР», Київська міська організація «Батьківщини», громадська організація «Народна солідарність за соціальний захист та взаємодопомогу» та чотири фізичні особи.

Позивач вважає, що проведення мирних зборів у центрі Києва та на прилеглих вулицях створює загрозу національній безпеці, громадському порядку та правам і свободам громадян.

Справу розглядали у письмовому провадженні. Окружний адміністративний суд прийняв рішення задовольнити позов КМДА.

Суд встановив відповідачам обмеження права на мирні збори: пікетування, пішу ходу, демонстрації, мітинги, збори, використання гучномовців, автотехніки, плакатів, встановлення наметів, сцен, навісів з 08 січня 2014 року по 8 березня 2014 у місті Києві за наступними адресами: Михайлівська площа з прилеглими вулицями: Трьохсвятительська, Десятинна, Михайлівська, Європейська площа з прилеглими вулицями: Трьохсвятительська, Костьольна, Володимирський узвіз; парк Тараса Шевченка з прилеглими вулицями: Льва Толстого, Терещенківська, Володимирська; бульвар Тараса Шевченка, вулиця Грушевського, Маріїнський парк і парк «Хрещатий», включаючи вулиці Садова, Банкова, Інститутська, Лютеранська, Хрещатик, Архітектора Городецького, Академіка Богомольця, Шовковична, Пилипа Орлика, Герцена, Командарма Каменєва, Гусовського, Різницька, Майдан Незалежності,включаючи прилеглі вулиці.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути