chrome firefox opera safari iexplorer

«Гола йога»: нове захоплення, що шириться світом

15 квітня 2014 о 12:42

Оголення перед великою кількістю людей для когось може здатися справжнім жахом. Утім, деякі платять за це немаленькі гроші. Мова йде про новітній клас — «Гола йога».

«Nagna» йога існує з давніх часів — її досі практикують релігійні діячі в Індії. У 1960-ому році вона стала популярною серед послідовників в Індії. Нині змішані гендерні класи стають популярними у таких містах, як Нью-Йорк та Лос-Анджелес.

У Лондоні також є такий змішаний клас. У Великобританії — він єдиний. За словами Аннет, інструктора «голої» йоги, такий вид йоги розширює основні принципи йоги, сприяє більш глибокому сприйняттю або «апаріграха» (звільнення від накопичення, не прив’язаність — авт.) себе та інших.

21-річна Грейс Ленхарт, яка практикує голу йогу каже, що вона робить це для того, аби «більше любити себе». «Я почуваюся сильнішою особистістю, коли я роблю голу йогу. Вона робить мене вразливішою, але як тільки я долаю це, то стаю сильнішою», — каже вона.

Інші поціновувачі такої йоги кажуть, що немає кращого розслаблення ніж вона. Це важко пояснити, але це мабуть, схоже на відчуття в утробі матері. М'яке червоне освітлення і свічки дають тепло, лунає комфортна медитативна музика та пахне ладаном.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути