chrome firefox opera safari iexplorer

Мигдаль захищає від багатьох хвороб та дає відчуття ситості — вчені

28 квітня 2014 о 12:24

Жменька мигдалю може служити ідеальним перекусом, який, крім того, захистить від багатьох хвороб.
Горіхи, що мають високий вміст білка та багаті на поживні речовини, допомагають придушити апетит, нададуть тонусу та збережуть здоровим серце.

Згідно із даними дослідження, представлених Американським товариством із харчування у Сан-Дієго, мигдаль має високий вміст мононасичених жирів та вітамін Е, який, в свою чергу, захищає від шкідливого ультрафіолетового випромінювання та хвороби Альцгеймера, пише The Daily Mail.

Для тих, хто схильний до розвитку діабету, вживання денної норми горіхів, допоможе регулювати рівень глюкози у крові.

Мигдаль також містить мінерали, серед яких марганець, що допомагає формувати тілу міцні кістки, а також магній, що має важливе значення для органів, м'язів і нервової системи, а також контролює рівень глюкози в крові і регулює кров'яний тиск.

А шкірка горіха має «колекцію» флаваноїдів, які діють як антиоксиданти і підсилюють ефект вітаміну Е, що може бути корисним, оскільки ми старіємо.

За словами доктора Карена Лапслі, головного наукового співробітника дослідження у Каліфорнії, нове дослідження має вирішальне значення для практичного застосування горіху та рекомендацій.

Результати досліджень свідчать, що мигдаль може давати відчуття ситості, знижує апетит і може сприяти здоровому збільшенню ваги під час вагітності.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути