chrome firefox opera safari iexplorer

Музей-квартира Павла Тичини у Києві цьогоріч приєднається до акції «Ніч Музеїв»

14 травня 2014 о 09:30

В ніч з 17 на 18 травня в рамках Міжнародної акції «Ніч музеїв» Музей-квартира Павла Тичини в Києві відкриває меморіальний простір і пропонує відвідувачам відчути себе гостями поета, політика, громадського діяча. Про це УНН повідомили організатори заходу.  

Цьогоріч до акції вперше приєднується й Музей-квартира Павла Тичини у Києві, пропонуючи брендові авторські театралізовані дійства

«17 травня, о 21.30 – 23.00: нічна екскурсія з каганцями „А було ж колись і таке…“, на якій розповідатимуть про особливо потаємні сторінки життя Павла Тичини.

17 травня, о 23.30 – 2.00: прем’єра театралізовано-втаємниченого дійства „Крок з учора в завтра“. Роздинкою дійства буде неочікуваний для присутніх стрибок в часі – з „учора“ в „сьогодні“.

18 травня, 12.00 – 19.00: „Поетичний фестиваль на Терещенківській, 5“ (новостворений бренд музею). До участі запрошені всі охочі поети, письменники, музиканти, батьки з дітьми.

18 травня, 16.00 – 18.00: моновистава-перформанс „Сріблясті голуби у небесах“ у виконанні Заслуженого артиста України, Міністра культури України Євгена Нищука», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 18 травня — Міжнародний день музеїв. Головною складовою цього свята є «Ніч музеїв», один із 
найпопулярніших щорічних музейних заходів, коли майже 2 тисячі музеїв 42 країн Європи не сплять один раз на рік, працюючи для всіх тих, кому цікаво побачити незвичайний музей у незвичний час. Цьогоріч до акції вперше приєднується й Музей-квартира Павла Тичини у Києві.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Новини культури

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути