chrome firefox opera safari iexplorer

Навколо Києва встановили дев'ять блокпостів з метою недопущення екстремістів до столиці

05 травня 2014 о 20:22

Міністерство внутрішніх справ України встановило дев'ять основних блокпостів на в'їздах до Києва для запобігання проїзду провокаторів.

Про це заявив заступник начальника ГУ МВС України в Києві Сергій Бойко на прес-конференції в понеділок, 5 травня, пише DT.UA.

«Ми посилили охорону громадського порядку на в'їздах до Києва. Блокпости виставлено з 28 квітня, перед 1 травня... Основних блокпостів дев'ять, але крім цих блокпостів є ще на невеликих вулицях, якими можна проїхати до Києва», — заявив Бойко.

За його словами, щонайменше шість працівників ДАІ на кожному блокпосту стежать за громадським порядком.

Бойко зазначив, що подібні дії відбуваються при повній взаємодії зі Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ України, з радою сотників Майдану і з громадськими організаціями.

Бойко зазначив, що подібні заходи необхідні у зв'язку з наявністю інформації про прибуття до Києва групи диверсантів.

Правоохоронці в основному перевіряють автомобілі з номерами Російської Федерації та західних і південних регіонів України.

Бойко зазначив, що з моменту функціонування таких блокпостів вже виявлено спроби провезення до Києва травматичної зброї з вичерпаним терміном ліцензії на експлуатацію.

Розділи: Суспільство

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути