chrome firefox opera safari iexplorer

Усього 40% пляжів України готові прийняти відпочиваючих

23 червня 2014 о 09:49

На сьогодні в Україні працюють близько 40% пляжів. Про це під час брифінгу повідомив в.о. голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Кравчук, пише УНН.

«На сьогодні у нас в Україні плануються до роботи в оздоровчому сезоні 227 пляжів, з них 172 морських. Станом на початок цього тижня з цієї кількості працювало 97 пляжів, тобто близько 40% від запланованої мережі. Всі інші знаходяться в стадії облаштування. Офіційно закриті тільки три пляжі. Це річкові пляжі на території Одеської та Миколаївської областей», — повідомив Кравчук.

Він також зазначив, що на морських пляжах не зафіксовано жодного порушення санітарних норм: «Тобто купання в морській воді є безпечним».

Також він повідомив, що в Донецькій області працюють 7 пляжів із 31, з них 5 морських.

У Запорізькій області, за словами Кравчука, працюють 7 пляжів із запланованих 15-ти, з них 5 морських. У Миколаївській — 6 пляжів, в Одеській — 19. Замість цього він зазначив, що в Херсонській області працює тільки 50 пляжів з 142.

Раніше повідомлялося, що в Україні найбільшу популярність для літнього відпочинку здобудуть Азовське море, Одеса й Карпати.

Джерело: Newsru.ua
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути