chrome firefox opera safari iexplorer

Досить дивитися паради Путіна у Москві – пора проводити власні паради у Києві

08 серпня 2014 о 17:41

Радник Президента України, народний депутат Микола Томенко перебуваючи на Хмельниччині на запитання про те, що багато представників Партії Регіонів поставили під сумнів доречність проведення параду на День Незалежності відповів: «Я б порадив друзям Віктора Януковича і Володимира Путіна згадати попередні роки. Коли вони були при владі більшість каналів, починаючи з Першого Національного, який фінансується коштами українців і закінчуючи іншими так званими головними каналами, транслювали паради військової потужності і гордості Росії, які проводив Володимир Путін, а громадяни України змушені були це споглядати».

«Ми не маємо права знову допустити такої ганьби. Сьогодні ми маємо політичне та історичне право нарешті проводити паради в Києві і пишатися українською армією, яка сьогодні захищає єдність України», – наголосив Радник Президента України з гуманітарних питань.

Підсумовуючи Микола Томенко сказав: «Коли ми сьогодні кажемо про світоглядні пріоритети нам потрібно нарешті забути поняття «не пора» і нарешті замінити його і не побоятися сказати «пора».

Завершуючи свою відповідь політик згадав рядки з вірша Івана Франка:

Не пора, не пора, не пора
Москалеві й ляхові служить!
Довершилась України кривда стара,
Нам пора для України жить!

Джерело: tomenko.ua
Розділи: Громадська думка

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...