chrome firefox opera safari iexplorer

Чому не працюють пільги учасникам АТО?

29 вересня 2014 о 11:36

Учасники АТО мають право на пільги. Проте, не можуть ними скористатися . Про це свідчать чисельні звернення, з якими вони звертаються до юридичних приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ).

Проблеми починаються з намагань отримати статус учасника бойових дій. Адже досі досі немає інформації, чи створені спеціальні комісії при міністерствах, а також міжвідомчі комісії, які мали надавати такий статус. Немає інформації про їх контакти або яким чином до них звернутися.

Крім того, є проблема із наданням різноманітних довідок із військових частин, які підтверджували б участь особи в АТО.

Варто наголосити – жоден з бійців АТО, які зверталися до УГСПЛ, досі не отримав статусу учасника АТО.

Аби з’ясувати чи існують взагалі такі комісії і якщо так, де вони знаходяться, правозахисники підготували та направили запит в Кабінет Міністрів України, і зараз очікують на відповідь.

Також незабаром може виникнути проблема компенсацій за поранення військовослужбовця в зоні АТО. Зазвичай на лікарську-консультативну комісію направляють тих, хто або втратив кінцівки або має дуже важкі поранення. Бійців з менш важкими пораненнями на таку комісію не відправляють. А це позбавляє їх можливості отримати необхідні документи для відшкодування витрат на лікування та реабілітацію.

Загалом можна сказати, що Уряд гальмує реалізацію пільг учасникам АТО на практиці. І припустити, що це робиться через банальне бажання зекономити кошти.

Джерело: Страйк
Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі