chrome firefox opera safari iexplorer

МОН запрошує учнів і студентів навчальних закладів долучитися до патріотичної ініціативи «Всеукраїнська хвиля доброти»

29 вересня 2014 о 10:58

Кожна людина прагне поваги та любові. Добра усмішка, ввічливе ставлення до людей похилого віку, щире спілкування сьогодні стають цілющим джерелом людяності для кожного з нас. Слід пам’ятати, що досвід старшого покоління, їх мудрість, розсудливість і зваженість зроблять нас сильнішими.

1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. У цей день ви, юні та сильні, озирніться навколо, подивіться, хто поряд, огорніть їх піклуванням та добрим ставленням. Вони – досвідчені й мудрі. Ви – молоді й драйвові. Але всі ми – частина української нації, мужньої та красивої. Будьмо чуйними один до одного!

Отже, з 1 жовтня закликаємо всіх приєднатися до Всеукраїнської хвилі доброти. Почніть із себе: поступіться місцем у транспорті, піднесіть сумку, допоможіть придбати ліки, продукти, сплатити за комунальні послуги, подбайте про затишок в оселі сусіда старшого покоління, скажіть їм тепле слово. І не забувайте це робити щодня!

Долучайте до Всеукраїнської хвилі доброти своїх друзів і знайомих!

До ініціативи вже приєдналися державні центри позашкільної освіти та дитяча рада Київського палацу дітей та юнацтва.

Сьогодні ми єднаємо не тільки Схід і Захід, Північ і Південь. Щоб стати сильнішими, ми маємо об’єднати різні покоління.

Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас! Тільки великі нації здатні на велике добро! Створюємо нашу величну Україну разом!

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути