chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні 41% об'єктів цивільної оборони не готовий до використання

27 січня 2015 о 12:56

Державна служба з надзвичайних ситуацій констатує неготовність до використання за призначенням 41% споруд цивільної оборони в країні. Про це під час виїзного засідання Кабінету міністрів заявив голова ДСНС Сергій Бочковський, повідомляють «Українські новини».

«Не готові до використання за призначенням 10 483 (споруд цивільної оборони), що становить 41%», – сказав він.

Бочковський зазначив, що всього в Україні є 25 658 споруд цивільної оборони, зокрема 6 883 сховищ і 18 685 протирадіаційних укриттів.

Він додав, що 30% з них перебувають у державній власності, 45% – в комунальній і 25% – у приватній.

Голова служби зазначив, що найбільш готові споруди цивільної оборони в Івано-Франківській області (не готові 17%), Київській області (не готові 23%) та Кіровоградській області (не готові 25%).

Найгірші показники готовності в Харківській області (не готове 69%) та Чернігівській області (не готові 75%).

Також Бочковський додав, що на даний момент місцевою владою проводяться заходи по приведенню споруд цивільної оборони в готовність.

Джерело: day.kiev.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути