chrome firefox opera safari iexplorer

Флешмоб від «Укрпошти»: поцілуйся і отримай власну марку

13 лютого 2015 о 10:56

З 13 по 17 лютого з нагоди Дня Святого Валентина національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» проводить флешмоб «Поцілунок на Укрпошті», в якому можуть взяти участь усі закохані будь-якого віку.

Основне завдання пари – сфотографуватися зі своїм коханим (коханою) у День святого Валентина у відділенні поштового зв’язку, зафіксувавши мить поцілунку, і викласти фото на сторінці Укрпошти у Фейсбуку. Також необхідно продублювати фото на своїй сторінці у будь-якій соцмережі з 13 по 17 лютого 2015 року, – інформує «Укрпошта».

Обов’язковою умовою акції є необхідність сфотографуватися на тлі будь-якого атрибуту Укрпошти (поштової скриньки, логотипу, вивіски відділення Укрпошти).

170728_1406190986_poshta

Переможцем стане пара, фотографія якої матиме найбільшу кількість лайків на сторінці Укрпошти у Фейсбуку, а переможець отримає спеціальний подарунок – «Власну марку» з цим самим фото.

Переможця акції визначатимуть за кількістю лайків за станом на 18:00 17 лютого. Фото-переможець опублікують на сайті Укрпошти та у ЗМІ. Для отримання нагороди переможець акції має зателефонувати за телефоном (044) 323 20 55.

Джерело: volynnews.com
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути