chrome firefox opera safari iexplorer

Створено інтерактивну карту підземних укриттів Києва

04 лютого 2015 о 17:25

У Києві створено інтерактивну мапу з адресними місцями укриттів в підземному просторі на випадок надзвичайних ситуацій.

До фонду укриттів входять сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвали житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути тимчасово використані для укриття населення.

За допомогою спеціальних додатків, мапу можна завантажити собі на телефон або планшет, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«Служба порятунку 101 наголошує, що кожен громадянин повинен зазделегіть самостійно подбати про власну безпеку, дізнавшись де знаходиться найближче тимчасове сховище на випадок надзвичайної ситуації», — йдеться у повідомленні прес-служби.

Джерело: life.pravda.com.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути