chrome firefox opera safari iexplorer

Студент розробив сайт та інтерактивну карту заповідника «Хортиця»

16 червня 2013 о 10:06

Випускник Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій розробив новий сайт для Національного заповідника «Хортиця», його інтерактивну карту та відповідний додаток для мобільних телефонів (на основі операційної системи «Андроїд»). Усе це з’явилося завдяки дипломній роботі талановитого хлопця.

Новинку презентували просто в інституті. Цікаво, що в острова-заповідника вже є офіційний сайт, але він, найімовірніше, змінить прописку на запропонований Олексієм ресурс. У будь-якому разі, саме таку обіцянку дав генеральний директор «Хортиці» Максим Остапенко після того, як ознайомився з розробкою.

Тут розміщено інформацію про острів, його природу і старожитності. Подорожуючи інтерактивною картою Хортиці, можна переглянути фото і тексти. Програма розповість про особливості місцевого ландшафту і запропонує найкращий маршрут руху до Хортиці з будь-якої точки міста, якщо заблукаєте, то карта дасть змогу точно вказати ваше місцеперебування.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути