chrome firefox opera safari iexplorer

У березні у Львові пройде додаткове Свято шоколаду

19 лютого 2015 о 11:09

З 6 по 8 березня у Львівському палаці мистецтв відбудеться традиційне Свято шоколаду. Організатор заходу (компанія “Дік-арт”) обіцяє, що тепер захід планують двічі на рік — у жовтні та березні.

Цього року вхідний квиток коштуватиме 20 гривень (у робочі дні), у вихідні — 25. Минулих років відвідувачі свята платили за квиток 30-40 гривень. Для дітей до шести років вхід безкоштовний.

Як розповів “Леополісу” організатор свята Андрій Сидор, захід вирішили організувати двічі на рік, щоб львів’яни та гості міста знайшли “віддушину” у нинішні важкі часи. “Історія показує, що під час суспільних потрясінь люди частіше ходять у кінотеатри, відвідують різні свята, — зауважив Андрій Сидор. — Ми свідомо пішли на зниження вартості вхідного квитка, щоб більше людей завітали на свято. Будемо переконувати учасників не піднімати ціну”.

Шоколатьє Валентин Штефаньо створить величезний шоколадний стіл, де все буде з шоколаду: від предметів сервірування до десертів.

Новинки Свята шоколаду — великий шоколадний млин та гігантська шоколадна коробка цукерок.

Традиційно на окремому майданчику в Палаці мистецтв працюватимуть скульптори, які виготовлятимуть з брил шоколаду пам’ятки архітектури Львова.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути