chrome firefox opera safari iexplorer

Українці пробіжать 18 000 кілометрів заради миру

25 лютого 2015 о 16:57

У день підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, 21 березня, розпочнеться Забіг Миру, який триватиме 84 доби.

За цей час команда з 12 учасників разом подолають близько 18 000 кілометрів, відвідавши 42 столиці Європи. На будь-якому етапі маршруту до нього матимуть змогу приєднатися усі охочі, пише Українська правда. Життя.

Біг відбуватиметься в режимі естафети. Учасники по-черзі пробігатимуть від 20 до 40 кілометрів кожен. Рух триватиме цілодобово. Мешканці європейських країн матимуть змогу скласти компанію учасникам, пробігти разом з учасниками на будь-якому етапі маршруту, або просто привітати бігунів миру.

Завершиться забіг у Ватикані спільною молитвою за мир в Україні та Світі.

В ряді країн заплановано провести офіційні заходи за участю українських та європейських політиків, представників бізнесу та громадськості.

За підсумками Забігу Миру планується встановлення рекордів (Книга рекордів Гіннеса та Національний реєстр рекордів України): найдовший забіг, проведений групою людей; забіг, що охопив найбільшу кількість країн Європи; найменший час, за який група людей подолала відстань, відповідно до затвердженого маршруту.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути