chrome firefox opera safari iexplorer

Верховна Рада заборонила трансляцію нових російських фільмів

05 лютого 2015 о 18:40

Верховна Рада заборонила трансляцію фільмів російського виробництва, знятих після 1 січня 2014 року.

За відповідний законопроект №1317 проголосували 259 депутатів, інформує Українська правда.

В документі було враховано кілька поправок.

«В Україні забороняється розповсюдження і публічне демонстрування фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами Російської Федерації, а також фільмів, що пропагують (включаючи подання позитивної інформації) діяльність правоохоронних органів, збройних сил, інших військових чи силових формувань Російської Федерації або їх окремих представників, та фільмів, сюжет яких прямо чи опосередковано пов'язаний із діяльністю зазначених органів чи формувань», — сказано в законі.

Ця заборона не поширюється на фільми, які були вироблені до 1 січня 2014 року.

Поширення таких фільмів каратиметься штрафом в сумі від 10 до 50 мінімальних заробітних плат за кожен показ або випадок розповсюдження, який буде відраховуватися в державний бюджет.

Закон вступить в силу через два місяці після опублікування.

Як зазначив голова комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький:

«Це робиться для того, щоб телеканали мали змогу закупити телесеріали іноземного виробництва, не країни-агресора і почати виробництво українських серіалів».

Джерело: uazmi.org
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути