chrome firefox opera safari iexplorer

10 Цікавих фактів про понеділок

23 березня 2015 о 08:24

Що для вас понеділок? Звичайний день тижня чи маленька катастрофа? Головне, щоб забобони не руйнували ваші плани, тож ми пропонуємо до уваги найбільш цікаві факти про понеділок.

1. По понеділках більшість людей не посміхаються приблизно до 11 години ранку.

2. По понеділках 50% працівників спізнюються на роботу.

3. Є декілька відмінних способів боротьби з ненавистю до понеділка. До них відносяться секс, покупка шоколаду і косметики, перегляд телевізора і планування відпустки.

4. 12 хвилин — така кількість часу вистачає людям, щоб поскаржитися на понеділок.

5. Більше всіх «синдромом понеділків» схильні люди у віці від 45 до 54 років.

6. У понеділок продуктивність працівників зберігається лише протягом трьох з половиною годин.

7. Найбільша кількість самогубств відбувається по понеділках.

8. Тим не менш, в понеділки найрідше бувають дощі.

9. Кількість інфарктів міокарда по понеділках збільшується на 20%.

10. Кращим днем для покупки машини так само є понеділок. Тому як після рясних продажів у вихідні дні продавці не розраховують на такий же успіх в понеділок і більш охоче роблять знижки.

Джерело: inzt.net
Розділи: Суспільство

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі