chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні для туристів відкривається Велика Лаврська дзвіниця

27 березня 2015 о 11:06

Відсьогодні Велика Лаврська дзвіниця, збудована у 1731—1745 рр., почне приймати перших відвідувачів.

Нагадаємо: вона була закрита для туристів протягом 10 років через аварійний стан, і тільки наприкінці минулого року була закінчена перша черга масштабних реставраційних робіт.

Піднятися на дзвіницю можна буде щодня, з 9:30 до 17:00.

Вхідний квиток, який можна придбати в касі на першому ярусі, коштує 35 грн для дорослих, 15 грн для школярів, студентів та пенсіонерів, для дітей дошкільного віку – безкоштовно.

"Форма квитка – звичайний касовий чек із написом «Вхідний квиток. Дзвіниця».

Крім квитка на дзвіницю, відвідувачі повинні будуть придбати квитки для входу на територію Заповідника (15 грн). Для забезпечення порядку на кожному ярусі дзвіниці знаходиться охорона.

«Поки відвідування дзвіниці будуть індивідуальними. Але надалі, в планах, є ідея проводити організовані екскурсії з екскурсоводом – для туристів і школярів», – розповіли «Сегодня» в Національному Києво-Печерському заповіднику.

 

Джерело: Сегодня
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути