chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві влаштували фестиваль паніки та істерики «НА ДНІ»

22 березня 2015 о 14:22

У Києві влаштували перший фестиваль паніки та істерики. Жартівливе дійство назвали «На дні».

Захід пройшов на території Музею авіації, поруч із київським аеропортом «Жуляни».

Відвідувачам антипанічного ярмарку, щоб заспокоїти нерви, організатори пропонували прийняти участь у різноманітних конкурсах та атракціонах.

Крім того, істеричкам та панікерам тут надавали такі послуги: поїсти пиріжки по одній гривні від киянки Галини Федорівни, безкоштовно пригоститися сушкою, полежати на шинах, потанцювати під музику, яку крутили просто в старому ІЛі, посхлипувати біля пляшок з-під віскі, старих квитків на літак і банок із бензином, зрештою — попрати брендові пакети, щоб з ними ще можна було кудись піти і почуватись ніби щойно з модного бутика.

Також на території фестивалю можна було сходити на прийом до самотнього сантехніка-психолога.

Ну і звичайно дієве заспокійливе, коли від цін трусяться руки, безкоштовні краплі Корвалолу або Валер'янки.

Джерело: 5 канал
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути