chrome firefox opera safari iexplorer

«Українські отамани» вдруге «відірвали» хвости китайським «драконам»

21 березня 2015 о 11:00

Боксерський клуб «Українські отамани» розгромили «Китайських драконів» у матчі 10-го туру Всесвітньої серії боксу (WSB) — 4:1. Азат Усеналієв поклав початок погроми суперника із Піднебесної. У другому бою вечора Олег Прудкий програв міцному Шан Джуну, якому дозволив добряче «поколотити» себе. Та після цієї невдачі, наші хлопці — троє українців, — здобули впевнені перемоги. Приємно було дивитися на дії в ринзі Олега Зубенка, який просто «запалював» Палац спорту своїми потужними ударами у суперника. А найбільше кайфу вболівальники отримали від бою Олександра Хижняка. 19-річний «отаман» впевнено, не побоюсь цього слова, відгамселив Ші Гуоджуна. Зал ревонув оваціями та вигуками «Молодець» і «Слава Україні!».А на «десерт» 

Ігор Шевадзуцький, який переважив свого суперника на 30 кілограм, переміг технічним нокаутом у 4 раунді. Лікар оглянув Вонг Жибао, після чого китайці відмовилися продовжувати бій. Душевним моментом вечора боксу стало нагородження українських бійців від клубу «Українські отамани». Нашим захисникам хлопці підписали національні прапори, а один із них було вручено на ринзі. Публіка стоячи привітала бійців, які прийшли підтримати команду. Зазначимо, що це друга перемога «отаманів» над «драконами». У матчі 3-го туру наша комаанда перемогла китайців у Піднебесній з рахунком 3:2.

Джерело: про спорт
Розділи: Спорт в Україні

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути