chrome firefox opera safari iexplorer

Український співак представить Молдову на Євробаченні

02 березня 2015 о 10:10

Український виконавець Едуард Романюта отримав перемогу у фіналі відбіркового конкурсу Євробачення-2015 у Молдові.

У фіналі український співак, який неодноразово намагався поїхати на головний пісенний конкурс Європи від України, виконав пісню I want your love. Журі конкурсу обрало Валерію Пашу. Однак, глядачі проголосували саме за Едуарда Романюту.

Молдова виступить в першій половині першого півфіналу Євробачення-2015, який пройде 19 травня в Австрії. Едуард Романюта буде змагатися в перший конкурсний день з суперниками з Греції, Македонії, Естонії, Нідерландів, Фінляндії, Бельгії, Вірменії, Сербії, Данії, Білорусії, Румунії, Росії, Албанії, Грузії та Угорщини.

Нагадаємо, Україна відмовилась від участі у пісенному конкурсі “Євробачення” 2015.

Едуард Романюта народився 23 жовтня 1992 року в Тернополі. Едуард — володар 18 перемог на всеукраїнських музичних конкурсах, 7-й — на інтернаціональних і 5 міжнародних Гран-прі. У 2010 році пройшов національний український відбір «Євробачення-2011». Тоді Україну на конкурсі представляла Міка Ньютон.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути