chrome firefox opera safari iexplorer

Активісти хочуть позбавити Україну сміття

21 квітня 2015 о 12:41

В Україні стартував екологічний проект «Україна без сміття». Ініціатива проекту спрямована на повну переробку відходів та їх сортування. 

Проекту присвячена сторінка у Facebook та сайт nowaste.com.ua, де українців консультують щодо роздільного збору сміття та його подальшої утилізації. Нещодавно в рамках проекту почали вивозити відсортований папір від житлових будинків. 

«Нас турбує проблема сміття, що у великій кількості лежить під ногами, оскільки це ресурс, гроші та можливості, особливо якщо подивитися на сміття в межах спільноти, яка в своїй загальній масі могла б допомогти українській економіці», — розповіли організатори Вікторія Норенко та Євгенія Аратовська про ціль проекту. 

Активісти вважають, що більшість людей не розуміє цінність сортування відходів — вони просто звикли викидати їх у пакет і забувати. За їх словами, мало хто знає, що сміття — цінний ресурс, і що його можна здати на переробку і є спеціальні контейнери для роздільного збору сміття. 

Медіа-проект «Україна без сміття», присвячений громадським міським та екологічним ініціативам, запущений журналом «Хмарочос» разом з GOETHE-INSTITUT.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути