chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Музика Гідності» зібрав ₴172 тис. для поранених

16 травня 2015 о 10:59

Благодійний фестиваль «Музика Гідності», який організовує фонд «Із країни в Україну», зібрав вже 172 тисячі гривень. Всі кошти підуть на реабілітацію українських бійців, які постраждали під час воєнних дій у зоні АТО.

На останній з концертних акцій фестивалю «Музика Гідності», яка відбулася днями, пройшла презентація диску «Нова Варта». До неї увійшли двадцять пісень українських виконавців, зокрема, НастяЗникає, Marija Cheba, «ДримбаДаДзиґа», Nesprosta та інших. «Люди скучили за добром і, разом з тим, хочуть і самі його примножувати. Подібні проекти спрямовані на те, щоб розбудити в нашому метушливому суспільстві це дивне бажання робити добро не заради чогось, а просто так», — цитує Cultprostir організатора проекту Дениса Блощинського.

На даний момент під час концертів фестивалю «Музика Гідності», що відбулися, було зібрано 172 тисячі гривень. Сто тисяч з цієї суми фонд «Із країни в Україну» планує в майбутньому розподілити між пораненими бійцями, яким потрібні ліки та протезування. Доля інших коштів вже визначена — вони підуть на оплату курсу реабілітації Олексія Литовченка, Бориса Прищепи та Олексія Кондрашева, над якими фонд взяв шефство.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути