chrome firefox opera safari iexplorer

Продаж конвалій приносить близько тисячі гривень на день

19 травня 2015 о 11:21

Від 5 до 25 грн коштує букет конвалій у столиці. Квітами торгують на ринку, біля метро та в підземних переходах.

«Сьомий рік торгую конваліями і проблем з міліцією ще не мала, — каже Вікторія Іванівна з Київщини. – У мене конвалії ростуть у дворі. Лісові рвати рука б не піднялася. Вони пахнуть краще за домашні. Але я мабуть одна така, що сама виростила біля дому і продаю. Для підтвердження ношу з собою фотографію конвалій біля хати. Решта везе лісові. Виривають цілими плантаціями. Хтось у столицю везе, хтось виходить на трасу продавати».

Вікторія Іванівна винесла відро з конваліями до метро Житомирська. За маленький букет просить 10 грн, більший – по 15.

«За день вторговую 250-300 гривень, на лісових заробляють 700-800 гривень, бо мають більше букетів», — говорить продавець.

20 грн коштує букет конвалій на Житомирській трасі.

«Нарвали квіти вранці в лісі, — розповідає продавець Андрій. – Букети свіжі, стоять цілий тиждень. Тільки у спальні не ставте, бо мають сильний запах. Може боліти і паморочитися голова. Конвалії зараз беруть краще, ніж торік. Інші букети дуже дорогі. Троянди подорожчали удвічі. А конвалії беруть і на іменини, і на побачення. Найбільші виторги мали 9 Травня і на День матері».

Андрій заробляє до 800 грн у день.

«Міг і більше заробити, але конкурентів маю багато, — говорить Андрій. – У ліс за конваліями ходить майже все село. Сусідка везе продавати аж на Оболонь. Там маленькі букетики по 25 гривень. А її син торгував у неділю на Хрещатику. За дві години заробив тисячу гривень».

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Довкілля

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі