chrome firefox opera safari iexplorer

Українська художниця подарувала Річарду Бренсону його портрет

05 травня 2015 о 12:00

Українська мережева художниця Олена Ліговська, що відома своїм проектом «Фейсбук в обличчях» подарувала Річарду Бренсону його портрет.

Cultprostir дізнався у художниці як їй вдалося втілити свою мрію у життя: «За два тижні до події я почула, що відбудеться Forum One Ukraine за участю Бренсона. Придумала собі квест: намалювати портрет, попасти на форум, подарувати Бренсону портрет, потиснути йому руку і подивитися йому в очі. Завдання виглядало практично нездійсненним і вся історія була схожа на те, що написав Бренсон у своїй книзі «До біса все! Бери і роби!». Розповіла про ідею всім у Фейсбуці, чим надихнула купу народу, з'явилися вболівальники, які онлайн стали стежити за розвитком подій. Врешті-решт потрапила на форум «під прикриттям» художника-блогера. А потім завдяки волонтерам мені вдалося «підібратися» до помічників Бренсона. Але я не знаю англійської на тому рівні, щоб вільно пояснити, чого саме хочу. Тому вирішила говорити з ними мовою творчості. Намалювала особисту помічницю Бренсона, подарувала їй малюнок, вона прийшла у захват. Як могла пояснила, що для мене дуже важливо подарувати Бренсону його портрет. Що багато людей, які залишилися поза форумом вірять і чекають, що мені все вдасться. Тоді помічниця відвела мене в гримерку до Бренсона і представила йому. Він потиснув мені руку і з радістю прийняв у подарунок портрет. Можливо все, головне вірити в себе і діяти!»

Британський підприємець Річард Бренсон був в Україні з візитом в рамках бізнес-форуму Forum One Ukraine. Бренсона називають одним з найдорожчих бізнес-спікерів світу. Квитки на Forum One Ukraine коштували від 150 до 5000 доларів.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути