chrome firefox opera safari iexplorer

Українцям «підкинули» додаткові поїзди

07 травня 2015 о 14:08

До Дня Перемоги «Укрзалізниця» пропонує громадянам кілька додаткових потягів. Загалом, в період з 7 по 12 травня призначено 10 додаткових потягів.

«Укрзалізниця» до Дня Перемоги призначила додаткові потяги сполученням Київ – Чернівці, Новолексіївка – Київ. Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Державної адміністрації залізничного транспорту.

Так, потяг № 294/294 Новоолексіївка – Київ вирушить у рейс із Новоолексіївки 10 травня, а зворотно – 11 травня.

Поїзд № 249/250 сполученням Київ – Чернівці вирушить до Чернівців 8 травня, а в зворотному напрямку – 10 травня.

Крім цього, також призначено поїзд № 210/209 Миколаїв – Київ, який відправиться з Миколаєва 7 та 11 травня, а з Києва  – 8 і 12 травня.

Потяг № 279/280 Дніпропетровськ – Київ, здійснить рейси з Дніпропетровська та Києва 11  травня.

Загалом, до Дня Перемоги «Укрзалізниця» призначила 10 додаткових поїздів.

Також, до Одеси, Тернополя та Львова курсуватимуть швидкісні потяги в оновленому складі. Таке рішення в «Укрзалізниці» було прийнято, зважаючи на збільшення попиту на ці напрямки.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути