chrome firefox opera safari iexplorer

Вина «Асканія» представлять Україну в музеї екологічного надбання планети

05 травня 2015 о 09:16

Екологічні організації під егідою ЮНЕСКО планують відкрити постійно чинну експозицію, присвячену досягненням людства в області «зелених» технологій. «Музей майбутнього», за задумом творців, буде символізувати те, що земна цивілізація остаточно і безповоротно обрала шлях екологічного оздоровлення.

Експонатами музею стануть електромобіль «Тесла» як символ відмови від двигунів внутрішнього згоряння, моделі вітряних, приливних та інших електростанцій, що працюють на поновлюваних ресурсах. Сонячні батареї будуть основним джерелом електрики для всієї будівлі.

Експозиція буде демонструвати новітні розробки в області еко-технологій з докладними науково-популярними відео-лекціями від найвеличніших учених планети.

Концепція експозиції має на увазі присутність експонатів від кожної країни як символ того, що на шлях екотехнологій встав без винятку весь світ. Від України планується представити приголомшливий винахід львівських науковців — унікальний тканинний суперконденсатор, який живиться від сонячної батареї і здатнен надовго зберегти вироблювану енергію. Винахід увійшов у топ 100 найважливіших в Новому тисячолітті.

Україна буде представлена ​​і в розділі еко-продуктів. Мед українського виробництва, що вважається кращим у світі, а також унікальні еко-вина «Асканія», які виробляються в безпосередній близькості від екологічної перлини планети — біосферного заповідника «Асканія-Нова», — гідно представлять нашу країну.

Ультрасучасні системи фільтрації повітря, переробки відходів, очистки морів. Експозиція обіцяє бути по-справжньому грандіозною. Очікується, що існування «Музею майбутнього» здатне змінити погляди на планету і екологічне здоров'я безлічі людей у ​​всьому світі. За допомогою мережі Інтернет можливість здійснити тривимірну подорож по музею буде у кожного жителя Землі, що має доступ до комп'ютера. На відкритті музею очікується виступ Елона Маска як одного з тих, хто найбільше надихає постатей світової еко-індустрії.

Джерело: tochka.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути