chrome firefox opera safari iexplorer

Відкрито реєстрацію для участі у програмі імені Фулбрайта

17 лютого 2016 о 19:00

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi пропонує українським студентам старших курсів та випускникам ВНЗ навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра у таких галузях спеціалізації як гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Така післядипломна освіта в США передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).
Умови гранту передбачають покриття оплати навчання в університеті, виплату щомісячної стипендії, медичне страхування та квиток в обидва боки.
Кандидати мають бути громадянами України та проживати в країні, володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі, мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2017 р.) та повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку вони отримують.
Відбір учасників на конкурсній основі відбувається в Україні й передбачає наступні етапи:

  • перевірку документів щодо повноти їх заповнення та відповідності заявників вимогам конкурсу (травень 2016).
  • рецензування робіт американськими та українськими фахівцями та визначення осіб, які вийшли до півфіналу (червень-липень 2016).
  • співбесіда англійською мовою з учасниками півфіналу та відбір фіналістів американсько-українською комісією (середина вересня 2016).
  • затвердження рекомендованих кандидатів та визначення університетів для фіналістів програми (січень-квітень 2017).
  • початок навчання/гранту – серпень-вересень 2017 року.

Фіналісти Програми складатимуть комп'ютерний тест TOEFL iBT (Internet-based Test of English as a Foreign Language) та GRE General Test (Graduate Record Examination) у жовтні 2016 року. Фіналісти програми з юридичних спеціальностей складатимуть лише TOEFL.
Офіс Програми імені Фулбрайта відшкодовує учасникам конкурсу витрати на проїзд та перебування у Києві під час співбесіди; оплачує комп'ютерне тестування для фіналістів програми; надає візову підтримку стипендіатам.
Документи приймаються до 16 травня. Координатор програми — Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org. Асистент програми —  office.ukraine@iie.org.

Джерело: Освіта.UA
Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути