chrome firefox opera safari iexplorer

На Житомирщині ввели Нацгвардію охороняти бурштинові родовища

31 березня 2016 о 13:42

30 березня в Олевському районі Житомирської області, ввели підрозділи Національної гвардії, які чергуватимуть на родовищах разом з поліцією. Так спільні рейдові групи максимально обмежують доступ старателів до копалень, вважає Валерій Рудик, тимчасово виконуючий обов'язки начальника ГУ НП у Житомирській області.

Про це він написав на власній сторінці у соцмережі Facebook, пише Gazeta.ua.

«За цю ніч виявили та припинили декілька спроб незаконного видобутку сонячного каміння. До Олевського відділення поліції доставили 15 нелегальних старателів. Розпочаті кримінальні провадження. Упевнений, результатом спеціальних заходів стане повне припинення незаконного видобутку сонячного каміння. Ми всі: і правоохоронці, і органи влади та місцева громада чекаємо правового врегулювання цього питання. А до того потрібно вберегти наші землі та ліс від нещадного та бездумного нищення», — каже головний поліцейський області.

Зараз на Олевщині тривають роботи по відновленню та рекультивації сплюндрованих земель. Копанки засипано вже на понад 60 гектарах знищених лісових масивів.

Нагадаємо, учора в урощичі Гальбин, що біля селища Клесів Рівненської області, невідомі спалили вагончик, у якому чергувала поліцейська варта. Після того як приїхала підмога виникла бійка з копачами. Сімох поліцейських забрали до лікарні.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути