chrome firefox opera safari iexplorer

Поховали Гонгадзе, його справу чи власну совість?

23 березня 2016 о 09:42

Багато слів про роль Георгія в новітній українській історії, трішки менше — про те, що справу ще розслідують до кінця і майже нічого — про мовчазну згоду політичного класу «поховати справу» і, як кажуть, перегорнути сторінку.

Насправді ж, вся країна знає про ініціаторів та організаторів вбивства Гії, але ... продовжує мовчати, бо не на часі.

Справу Пукача, фактично, теж поховали, бо нині не актуально.

Отож, озвучені ритуальні слова чи написані жалісливі тексти про те, що ніхто не забутий і ніщо не забуте. А після цього можна вкотре поїхати на знані міжнародні заходи відомого зятя сумновідомого президента, щоб поміркувати про європейську долю неньки-України.

То поховали Гонгадзе, поховали його справу чи, може, власну совість?!

100x75-1Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Політика

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути