chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогоднішнє місячне затемнення триватиме майже шість годин

23 березня 2016 о 15:32

Місячне затемнення 23 березня — напівтіньове, а помилуватися ним зможуть жителі Америки, Азії, Австралії тощо. Водночас експерти застерігають, що вплив затемнення відчує більшість мешканців планети.

Триватиме місячне затемнення майже шість годин, повідомляє ТСН.ua

Вплив небесних світил на життєдіяльність людей ніколи не можна списувати з рахунків. Найнебезпечніший період — три дні до затемнення і три дні після.

ТСН.ua дає кілька порад, як пережити цей час:

1. Під час затемнення корисно планувати майбутні успіх, процвітання та багатство. Думайте про позитив і відганяйте від себе негатив, який накопичився всередині вас під час коридору березневих затемнень.

2. З енергетичної точки зору спостереження за затемненням — негативне. Намагайтеся не виходити з дому в період затемнення.

3. Обмежте спілкування із неприємними вам людьми, не беріть гроші у борг і не позичайте їх. Також не робіть дорогих покупок — вони можуть виявитись зовсім непотрібними.

4. Затемнення — хороший час для медитацій та духовних практик. Якщо ви цього не практикуєте, то можете просто відпочити.

5. Не пересаджуйте і не обрізайте рослини. Якщо у вас є діти, то допоможіть їм розібратись зі страхами та переживаннями, які у них є.

15 травня

Інші дати
Микола Країнський
1869 –  український психіатр і психолог. Відомий працями з патології епілепсії. Першим висунув гіпотезу про захисний характер епілептичного припадку, під час якого в організмі руйнуються накопичені отруйні речовини.
Розгорнути
Микола Соловцов (Федоров)
1857 –  театральний діяч, драматичний актор, режисер; фундатор першого стаціонарного театру у Києві (1891 р., тепер Національний академічний театр руської драми імені Лесі Українки).
Розгорнути
Народився Віктор Васнецов
(1848, с. Лоп'ял, Росія - 1926) - російський живописець. Один із авторів розписів у Володимирському соборі в Києві
Розгорнути
Народився Панас Саксаганський (Тобілевич)
(1859, с. Кам»яно-Костувате, Миколаївська область – 1940), український актор, режисер, драматург і педагог школи М.Кропивницького, корифей українського побутового театру.
«Сцена…— мій кумир, театр — священний храм для мене!» (Панас Саксаганський)
Розгорнути
Народився Михайло Булгаков
(1891, м. Київ - 1940) – письменник, драматург і театральний режисер. Автор романів «Біла гвардія», «Майстер і Маргарита», «Собаче серце».
«Ах, які зірки в Україні. От майже сім років живу в Москві, а все ж таки тягне мене на батьківщину. Серце щемить, хочеться іноді болісно в поїзд… і туди. Знову побачити яри, занесені снігом, Дніпро… Немає красивішого міста на світі, ніж Київ». (Михайло Булгаков)
Розгорнути
Народився Павло Скоропадський
(1873, м. Вісбаден, Німеччина - 1945) - український громадський, політичний і військовий діяч, гетьман Української Держави у 1918 році.
Розгорнути
Народився Ілля Мечников
(1845, с.Мечнікове Харківська область - 1916) - український науковець, один з основоположників еволюційної ембріології, порівняльної патології, імунології і мікробіології. Лауреат Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».
Розгорнути