chrome firefox opera safari iexplorer

23 та 24 квітня в Музеї Івана Гончара проходитиме Великодній Ярмарок

21 квітня 2016 о 13:12

За тиждень до Великодня, на передодні Вербної неділі, ви маєте нагоду відвідати святковий ярмарок в Музеї Івана Гончара, що працюватиме 23 та 24 квітня з 11.00 до 18.00 години.

Спеціально для вас митці з різних куточків України привезуть на ярмарок свої найкращі мистецькі декоративно-вжиткові твори, тож ви зможете налаштуватись та створити передсвятковий настрій, підготуватися до Христового Воскресіння й заздалегідь придбати великодню атрибутику. А ще ж рідних привітати та щось на згадку подарувати: розписані писанки одна краща іншої, плетені кошики з лози, соломи та кореня сосни, керамічний посуд, жіночі прикраси, вишиваний та тканий одяг, та ще багато чого красивого та корисного.

А в кого руки не звикли байдикувати, той протягом роботи ярмарку матимете унікальну можливість отримати новий досвід та вміння на майстер-класах з різних видів народної творчості від провідних майстрів народного мистецтва. Зокрема, ви зможете відвідати заняття з писанкарства, соломоплетіння, гончарства та розпису святкових пряників, аби надихнутися й опанувати ще один незвіданий світ мистецтва.

Вхід на ярмарок вільний!

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути