chrome firefox opera safari iexplorer

23 та 24 квітня в Музеї Івана Гончара проходитиме Великодній Ярмарок

21 квітня 2016 о 13:12

За тиждень до Великодня, на передодні Вербної неділі, ви маєте нагоду відвідати святковий ярмарок в Музеї Івана Гончара, що працюватиме 23 та 24 квітня з 11.00 до 18.00 години.

Спеціально для вас митці з різних куточків України привезуть на ярмарок свої найкращі мистецькі декоративно-вжиткові твори, тож ви зможете налаштуватись та створити передсвятковий настрій, підготуватися до Христового Воскресіння й заздалегідь придбати великодню атрибутику. А ще ж рідних привітати та щось на згадку подарувати: розписані писанки одна краща іншої, плетені кошики з лози, соломи та кореня сосни, керамічний посуд, жіночі прикраси, вишиваний та тканий одяг, та ще багато чого красивого та корисного.

А в кого руки не звикли байдикувати, той протягом роботи ярмарку матимете унікальну можливість отримати новий досвід та вміння на майстер-класах з різних видів народної творчості від провідних майстрів народного мистецтва. Зокрема, ви зможете відвідати заняття з писанкарства, соломоплетіння, гончарства та розпису святкових пряників, аби надихнутися й опанувати ще один незвіданий світ мистецтва.

Вхід на ярмарок вільний!

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути