chrome firefox opera safari iexplorer

23 та 24 квітня в Музеї Івана Гончара проходитиме Великодній Ярмарок

21 квітня 2016 о 13:12

За тиждень до Великодня, на передодні Вербної неділі, ви маєте нагоду відвідати святковий ярмарок в Музеї Івана Гончара, що працюватиме 23 та 24 квітня з 11.00 до 18.00 години.

Спеціально для вас митці з різних куточків України привезуть на ярмарок свої найкращі мистецькі декоративно-вжиткові твори, тож ви зможете налаштуватись та створити передсвятковий настрій, підготуватися до Христового Воскресіння й заздалегідь придбати великодню атрибутику. А ще ж рідних привітати та щось на згадку подарувати: розписані писанки одна краща іншої, плетені кошики з лози, соломи та кореня сосни, керамічний посуд, жіночі прикраси, вишиваний та тканий одяг, та ще багато чого красивого та корисного.

А в кого руки не звикли байдикувати, той протягом роботи ярмарку матимете унікальну можливість отримати новий досвід та вміння на майстер-класах з різних видів народної творчості від провідних майстрів народного мистецтва. Зокрема, ви зможете відвідати заняття з писанкарства, соломоплетіння, гончарства та розпису святкових пряників, аби надихнутися й опанувати ще один незвіданий світ мистецтва.

Вхід на ярмарок вільний!

3 березня

Інші дати
Народився Антін Могильницький
(1811, с.Підгірки Івано-Франківська область – 1873) – український письменник, громадський і політичний діяч, греко-католицький священик.
«Кожний нарід, хоть би дикий, Любить свій родинний край, Любить отцівські язики, Свою мову і звичай». (Антін Могильницький)
Розгорнути
Народилася Наталена Королева
(1888, с. Сан-Педро де Карденья, Іспанія – 1966) – українська письменниця. В своїх творах опрацьовувала історичні та біблійні теми. Автор збірки легенд “Во дні они”, повістей “1313”, “Без коріння”, збірки оповідань “Інакший світ”, повістей “Предок”, “Сон тіні”, “Легенди старокиївські”.
Розгорнути