chrome firefox opera safari iexplorer

Кількість телеглядачів в Україні зменшилась на 4%

12 квітня 2016 о 11:35

Як зазначає МедіаБізнес, найбільше (на 7%) зменшилась кількість телеглядачів серед чоловіків відом 25-50 років, найменше (на 1%) – серед жінок віком 50+.

Андрій Кроленко, керуючий партнер агентства MediaScope, заявив, що такий результат пов'язаний, зокрема, з теплою зимою, яка дозволила українцям активніше проводити своє дозвілля, а також з можливим оновленням панелі Nielsen. «Хотів би також відзначити, що яскраві прем'єри проектів були на Новому каналі, на СТБ і на «1+1» проекти з дітьми, але вони не підняли рівень перегляду вище попереднього періоду. Тільки оновили аудиторію самих проектів», — сказав він.

Водночас Андрій Кроленко впевнений, що влітку буде традиційний сплеск телеперегляду серед чоловічої аудиторії під час Чемпіонату Європи з футболу.

«Цікаво зіставити цифри: якщо подивитися нещодавно опубліковані дані досліджень інтернет-аудиторії, то ми побачимо ті ж 4%. Саме на стільки зросла аудиторія мережі за останні півроку», — зазначив Роман Костенко, медіадиректор Nostra Communications.

Однак він поки не готовий пов'язувати зниження телеперегляду із зростанням інтернет-аудиторії.

«По-перше, пройшло трохи часу і недостатньо даних для аналізу. По-друге, даний рік буде не зовсім типовим для телеперегляду в зв'язку з Євро-2016 — будуть ламатися сітки не тільки на каналах офіційного транслятора, а й конкурентів (контрпрограмування). Ну і не забуваємо про публічні переглядах в пабах і барах, які не враховуються вимірником. Але це буде потім. А поки маємо тимчасове підвищення вартості охоплення чоловічої аудиторії на ТБ, скорочення інвентарю і зростаючу роль digital і міксу «ТБ + інтернет», — підсумував він.

«НАМедіА» створена в 2014 році в рамках Всеукраїнської рекламної коаліції і об'єднує національні медіаагентства України. Асоціацію очолює Дмитро Кутовий, глава ради директорів групи компаній Nostra.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути