chrome firefox opera safari iexplorer

На одне вільне робоче місце в Україні — 13 офіційних безробітних

20 квітня 2016 о 15:16

«Україна молода» проаналізувала ринок праці, на якому, за даними Держстату, скорочується попит на робочу силу. На одне вільне робоче місце в Україні зараз претендують 13 безробітних, зазначає газета.

Коментуючи офіційні дані, газета пише, що, попри певне уповільнення зростання безробіття, його обсяги і рівень залишаються значними.

Станом на 1 березня 2016 року кількість безробітних сягала 508,2 тисячі осіб.

Наразі на кожне вільне робоче місце претендують 13 кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства, риборозведення та рибальства.

Серед законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів конкурс становить 25 осіб на місце, серед технічних службовців — 20 осіб, представників найпростіших професій — 19 осіб тощо.

Газета відзначає, що серед молоді у віці 25 років рівень безробіття залишається більш ніж удвічі вищим, ніж у середньому по країні — 21,8%.

Видання доходить висновку, що реальної кількості безробітних не знає ніхто, адже не всі українці, які «б'ють байдики», стають на облік у центри зайнятості.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути