chrome firefox opera safari iexplorer

Побачила світ унікальна документальна стрічка «Чорнобиль. Зона майбутнього»

26 квітня 2016 о 15:18

У Києві відбулася прем'єра документального фільму «Чорнобиль. Зона майбутнього», яку автори і критики по праву називають головною культурною подією з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

Цей унікальний фільм не лише розповідає про минуле ЧАЕС і зони відчуження, а й вперше дозволяє побачити перспективи розвитку цих безкрайніх просторів.

Експерти з різних галузей науки відкривають завісу і розповідають, як зона відчуження ще зможе послужити Україні, перетворившись на перший центр зеленої альтернативної енергетики!

Отож, головна сюжетна лінія фільму – що буде із зоною відчуження після того, як наприкінці 2016-го четвертий ректор накриють новим безпечним «конфайнментом».

Кінопроект дає вичерпне уявлення про ту колосальну роботу, яку проводять будівельники корпорації «Укрбуд» разом з іноземними фахівцями. У стрічці — унікальні кадри проведення робіт безпосередньо усередині сумнозвісного 4-го енергоблоку ЧАЕС.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути