chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні у минулому році народилось на 100 тисяч менше дітей, ніж в попередній період

13 квітня 2016 о 13:32

За минулий рік в Україні різко скоротилась кількість пологів. Так, в 2015 році народилось на 100 тисяч менше дітей, ніж в минулих.

Про це заявив заступник охорони здоров’я України Віктор Шафранський, доповідаючи в Міністерстві охорони здоров’я, пише УНІАН з посиланням на firstsocial.info

З середини 2014 року в нашій країні кількість пологів зменшилася на 100 тисяч. Якщо в 2013—2014 реєстрували 500 тисяч пологів на рік, то в минулому році ця цифра знизилася до 400 тисяч на рік. Також збільшилася кількість абортів.

Очевидно, що причиною такого падіння є нестабільна економічна та політична ситуація в країні.

«Змінився кадровий склад медичного персоналу – з 12 тисяч акушерів-гінекологів до 10 тисяч, погіршилося матеріально-технічне оснащення та кількість установ надання акушерсько-гінекологічної допомоги», – зазначив Шафранський.

Станом на 2014 рік в Україні щорічно роблять 150 тисяч абортів – з них 60% за бажанням жінки, 40% – викидні або аборти за медичними показаннями.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути