chrome firefox opera safari iexplorer

За 10 днів стартує ЗНО. Куди їхати, що брати, коли складати

27 квітня 2016 о 12:56

5 травня тестуванням з української мови і літератури розпочнеться основна сесія зовнішньогонезалежного оцінювання 2016 року.Маршрути до пунктів проведення ЗНО вже розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Графік проведення ЗНО у 2016 році такий:

Основна сесія. 5 травня — українська мова і література, 11 травня — математика, 13 травня — історія України, 3 червня — російська мова, 6 червня — іспанська мова, 7 червня — англійська мова, 8 червня —німецька мова, 9 червня — французька мова, 10 червня — біологія, 13 червня — фізика, 15 червня — географія, 17 червня — хімія.

Школярів до пунктів тестування пускатимуть лише з сертифікатом ЗНО, паспортом або іншим документом, серія та номер якого зазначені у сертифікаті, а також із запрошенням-перепусткою для участі у ЗНО.

Адреси пунктів тестування та маршрути до них вже з'явилися на сайтах регіональних ЦОЯО. Фото poznyakov/Depositphotos

На інформаційних сторінках учасників на сайтах регіональних ЦОЯО уже розміщені запрошення-перепустки з адресами пунктів ЗНО для тестування з української мови і літератури, математики та історії України.

У разі відсутності сертифіката, паспорта або іншого документа чи за пред'явлення копійцих документів абітурієнтові не дозволять складати ЗНО. У МОН радять захопити дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Абітурієнтів пускатимуть до пунктів тестування з 10:15 до 10:50, початок ЗНО з усіх предметів – об 11:00.

Основна сесія ЗНО стартує 5 травня. Фото studway.com.ua

Конверти із сертифікатом ЗНО, які учасники не отримали вчасно у поштовому відділені за місцем проживання, повертаються до регіональних ЦОЯО.

Щоб одержати сертифікат, потрібно звернутися до відповідного регіонального центру, який проводив реєстрацію для участі в ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО триватиме з 14 червня (українська мова і література). 16 червня тестуватимуть з математики, 21 – з історії України, 22 – з російської мови, 23 – з англійської та іспанської, 24 – з німецької та французької, 29 – з біології, 30 – з фізики, 1 липня – з географії, 4 липня – з хімії.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути