chrome firefox opera safari iexplorer

10 найкрасивіших місць Карпат, про які рідко згадують

06 травня 2016 о 15:33

Гора Вухатий Камінь
Її схили дуже мальовничі. Хитромудрі зображення, намальовані невідомим художником, ще називають «церквами». Шанувальники природної краси оцінять чудові панорами, що відкриваються звідси.

Свидовецький хребет
З нього відкривається один із найбільш мальовничих краєвидів Карпат. Вінчає хребет гора Близниця. Її висота 1883 м. До Свидовця є багато туристичних маршрутів.

Озеро Несамовите
Високогірне озеро Несамовите забралося на висоту 1750 метрів! Воно льодовикового походження, обрисами нагадує Антарктиду. За легендою, на його дні покояться грішні душі. Тому не можна в ньому купатися і кидати каміння.

Гора Шпиці
Шпиці ніби притягують до себе негоду. Хмари тут люблять поплакати і вилити всю свою печаль. Химерної форми скелі вінчають вершину Шпиці. В тиху погоду, видно гори-сусідки: Бребенескул, Вухатий Камінь, Дземброня, Туркул, Петрос.

Дземброня
Ось куди можна втекти від цивілізації. Дземброня — найвисокогірніше село України, і наймальовничіша гора. Свого часу тут бували Леся Українка і Василь Стефаник.

Полонина Боржава
Боржава — це залиті сонцем неосяжні простори. Зелені гори дуже мальовничі. Найбарвистішим пейзажем можна помилуватися з найвищої гори Стрий.

Криворівня
Це маленьке гуцульське село переносить в іншу реальність. Здається, наче ти потрапив у королівство, оточене горами, в середині якого весело хлюпоче гірська річка. Гори вкриті густою зеленню.

Скелі Довбуша
Тільки природа могла створити такі могутні скульптори. Обриси величезних скель і гігантських каменів нагадують фантастичних істот. Місцеві жителі кажуть, що кожна скеля відображає частину тіла національного героя Олекси Довбуша.

Скеля Карстовий міст
Колись на місці карпатських гір хлюпало стародавнє море. Тисячоліттями воно створювало химерні барельєфи. Скеля Карстовий міст майстерно виточена прадавнім морем. До цього місця можна дістатися тільки пішки.

Драгобратський водоспад і озеро Герешаска
Озеро має дивовижну прямокутну форму і зверху дивиться на каскадний Драгобратський водоспад. Особливо цікаво спостерігати за цією картиною в період танення снігів.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути