chrome firefox opera safari iexplorer

10 найкрасивіших місць Карпат, про які рідко згадують

06 травня 2016 о 15:33

Гора Вухатий Камінь
Її схили дуже мальовничі. Хитромудрі зображення, намальовані невідомим художником, ще називають «церквами». Шанувальники природної краси оцінять чудові панорами, що відкриваються звідси.

Свидовецький хребет
З нього відкривається один із найбільш мальовничих краєвидів Карпат. Вінчає хребет гора Близниця. Її висота 1883 м. До Свидовця є багато туристичних маршрутів.

Озеро Несамовите
Високогірне озеро Несамовите забралося на висоту 1750 метрів! Воно льодовикового походження, обрисами нагадує Антарктиду. За легендою, на його дні покояться грішні душі. Тому не можна в ньому купатися і кидати каміння.

Гора Шпиці
Шпиці ніби притягують до себе негоду. Хмари тут люблять поплакати і вилити всю свою печаль. Химерної форми скелі вінчають вершину Шпиці. В тиху погоду, видно гори-сусідки: Бребенескул, Вухатий Камінь, Дземброня, Туркул, Петрос.

Дземброня
Ось куди можна втекти від цивілізації. Дземброня — найвисокогірніше село України, і наймальовничіша гора. Свого часу тут бували Леся Українка і Василь Стефаник.

Полонина Боржава
Боржава — це залиті сонцем неосяжні простори. Зелені гори дуже мальовничі. Найбарвистішим пейзажем можна помилуватися з найвищої гори Стрий.

Криворівня
Це маленьке гуцульське село переносить в іншу реальність. Здається, наче ти потрапив у королівство, оточене горами, в середині якого весело хлюпоче гірська річка. Гори вкриті густою зеленню.

Скелі Довбуша
Тільки природа могла створити такі могутні скульптори. Обриси величезних скель і гігантських каменів нагадують фантастичних істот. Місцеві жителі кажуть, що кожна скеля відображає частину тіла національного героя Олекси Довбуша.

Скеля Карстовий міст
Колись на місці карпатських гір хлюпало стародавнє море. Тисячоліттями воно створювало химерні барельєфи. Скеля Карстовий міст майстерно виточена прадавнім морем. До цього місця можна дістатися тільки пішки.

Драгобратський водоспад і озеро Герешаска
Озеро має дивовижну прямокутну форму і зверху дивиться на каскадний Драгобратський водоспад. Особливо цікаво спостерігати за цією картиною в період танення снігів.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Туристичні новини

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути